09
Sty

Porozumienie o współpracy ze Związkiem Piłsudczyków Rzeczpospolitej Polskiej Okręg Gdański

Porozumienie o współpracy ze Związkiem Piłsudczyków Rzeczpospolitej Polskiej Okręg Gdański

Przy okazji 150. rocznicy urodzin Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego warto przypomnieć, że w zeszłym tygodniu Zespół Szkół Morskich podpisał porozumienie o współpracy ze Związkiem Piłsudczyków Rzeczpospolitej Polskiej Okręg Gdański. Odbyło się to 28.11.2017 w dzień, w którym 99 lat wcześniej Józef Piłsudski rozkazał utworzyć marynarkę polską.

Strony zdecydowały się na podpisanie niniejszego porozumienia mając na uwadze wspólne dążenie do umacniania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej i chęć propagowania dzieła dokonanego przez Marszałka Józefa Piłsudskiego.

piłsudczycy (3) piłsudczycy (4) piłsudczycy (5) piłsudczycy (6) piłsudczycy (7) piłsudczycy (8) piłsudczycy (9) piłsudczycy (10) piłsudczycy (11) piłsudczycy (12) piłsudczycy (13) piłsudczycy (14) piłsudczycy (15) piłsudczycy (16) piłsudczycy (17) piłsudczycy (18) piłsudczycy (19) piłsudczycy (20) piłsudczycy (1) piłsudczycy (2)