15
Maj

Dzień Otwarty Zespołu Szkół Morskich oraz harmonogram pracy ZSM w dn. 25,26.05 i 3.06.2018r.

Dzień Otwarty Zespołu Szkół Morskich oraz harmonogram pracy ZSM w dn. 25,26.05 i 3.06.2018r.

Wyrusz w rejs z Zespołem Szkół Morskich

Morze możliwości dla ludzi samodzielnych i przedsiębiorczych – 25.05.2018r., godz. 9.00 – 13.00

Treść Lider zespołu Klasa Sala
Prezentacja zawodu: technik hotelarstwa Hotelarz na morzu i w Londynie – j. obcy zawodowy M. Stefańska II H 7
Prezentacja zawodu: technik logistyk; magazynier logistyk – szkoła branżowa Logistyka w porcie morskim- j.obcy zawodowy M. Litwicki

A. Stolarczyk

II L 110
 Prezentacja zawodu: technik spedytor

Spedycja w porcie morskim – j. obcy zawodowy

 A.Strzelczyk

M.Marszałkiewicz

 II S  107
 Prezentacja zawodu: technik eksploatacji portów i terminali

Port lotniczy i morski; terminal kontenerowy – j. obcy zawodowy

 R.Warsocka

I. Turzyńska

 II E  212
 Prezentacja zawodu: technik żeglugi śródlądowej

Porty morskie i śródlądowe; transport morski i śródlądowy – j. obcy zawodowy

 R. Dombrowski

J. Kozieł

M. Olkowska

 I MZ, II M  210/108
 Prezentacja zawodu: technik nawigator morski

Otwórz się na morze – symulator mostka nawigacyjnego z mapami elektronicznymi- j. obcy zawodowy

 R. Tomczak

M. Przanowska- Zaremba

 II N  SK
 Prezentacja zawodu: technik mechanik okrętowy

Cała naprzód – symulator siłowni; ratownictwo morskie- j. obcy zawodowy

 R. Dombrowski

J. Kozieł

M. Olkowska

 I MZ, II M  210/108
 Morze w literaturze – wystawa, konkurs  A.Gonerska  czytelnia
 Prezentacja samorządu uczniowskiego  K. Skiba  przed pokojem nauczycielskim
 Badanie predyspozycji zawodowych  J. Kapitańska  8

Koordynator: M. Klassen

Harmonogram pracy ZSM:

25.05.2018r. (piątek) – Dzień Otwarty ZSM, godz. 9.00- 13.00:

  • Klasy II – przygotowanie prezentacji zawodów – wg odrębnego planu
  • Klasy I, III – godz. 9.30 – 13.00 – zawody sportowe

Lekcje/ Zawody sportowe – boisko ZSM:

  • Klasa I MZ- opieka: A. Malottki
  • Klasa III N – opieka: K. Zymkowska
  • Klasa I L1 – opieka: J. Michalak
  • Klasa I L2 – 1 lekcja – M. Litwicki – s.110, 2 lekcja – Karina Puzdrowska – s. 203; od 3 lekcji – opieka: J. Sokół
  • Klasa III L1 – opieka: K. Puzdrowska
  • Klasa III L2 – opieka: A. Stolarczyk/ W. Lis
  • Klasa III S – 1-2 lekcja – matematyka – J. Sokół; od 3 lekcji – opieka: S. Szreder- Bronka, M. Marszałkiewicz
  • Klasa I HS – opieka: T. Wojnowski
  • Klasa III H – 2 lekcja – geografia – W. Lis; od 3 lekcji – opieka: A. Skibniewska
  • Klasa III E – opieka: R. Warsocka

26.05.2018r. (sobota) – Stadion Energa , godz. 13.00 – 18.00 – Festyn – Hospicjum:

  • Klasa I N – opieka: B. Czernis
  • Klasa I E – opieka: M. Klassen

3.06.2018r. (niedziela) – Festyn Ekologiczny – Gdańsk- Nowy Port, godz. 12.00:

Delegacja ZSM – opieka: J. Grabowska, J. Spławnik.