27
Sie

Wyniki Konkursu recytatorskiego i Konkursu poezji śpiewanej

Wyniki Konkursu recytatorskiego i Konkursu poezji śpiewanej

W dniu 27 lutego na 6. godz. lekcyjnej na „sali niebieskiej” odbył się Szkolny  Konkurs recytatorski i Konkurs poezji śpiewanej. Uczestniczyli w nich uczniowie klas: 1 N, 1 E, 2 MZ, 3 E. Uczestnicy konkursów  mieli za zadanie przygotować 1 utwór liryczny na pamięć i 1 utwór do odczytania lub zaśpiewania. Wybór repertuaru był dowolny. Uczniowie w tym względzie wykazali się kreatywnością, wybierając utwory Szymborskiej, Asnyka, Tuwima, ks. Twardowskiego i inne, a uczestnicy konkursu poezji śpiewanej: Marka Grechuty, Edyty Geppert, Jacka Kaczmarskiego i Czesława Niemena.

Jury w składzie: wicedyr. Maciej Litwicki, Bogumiła Brogowska, Aneta Gonerska, Krystyna Kordel, Barbara Czernis, Joanna Kapitańska przyznało następujące nagrody:

w kategorii – konkurs recytatorski:

  • I miejsce: Wiktorii Burdeckiej z kl. 2 MZ
  • II miejsce: Mateuszowi Zimnickiemu z kl. 1 N
  • III miejsce: Monice Formeli z kl. 1 E

w kategorii- konkurs poezji śpiewanej:

  • I miejsce: Łukaszowi Hermanowi – kl. 2 MZ
  • II miejsce: Natalii Jeleńskiej z kl. 1 N.

Laureaci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Pozostali uczestnicy – dyplomy.

Serdecznie gratulujemy!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC