27
Maj

Wyniki II Mistrzostw Zespołu Szkół Morskich w Pływaniu.

Wyniki II Mistrzostw Zespołu Szkół Morskich w Pływaniu.

W dniu 25.03.2019 r. na pływalni Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku odbyły się II Mistrzostwa Zespołu Szkół Morskich w Pływaniu. W zawodach udział wzięliuczniowie z kl. I-III(chłopcy i dziewczęta). Zawodnicy rywalizowali na dystansie 50 m w stylu dowolnym, grzbietowym i klasycznym oraz motylkowym.

Mistrzostwa zorganizowały nauczycielki wych. fizycznego: J. Spławnik, J. Grabowska oraz A. Góźdź. Podziękowania kierujemy do uczennic kl. II N – A. Zabłockiej i A. Jagłowskiej oraz uczniów kl. III M – K. Buszkiewicza, M. Kendzierskiego i M. Łątki, którzy pomagali przy organizacji i w czasie zawodów.

Gratulujemy udanych zawodów, trzymamy kciuki za dalsze postępy i bicie własnych rekordów życiowych na kolejnych zawodach!!!


WYNIKI

STYL DOWOLNY              – 50 m

DZIEWCZĘTA

  •  I m-ce   Tamborek Kamila                                          kl. I N                    0:38:00
  • II m-ce   Kapitkowska Ewa                                          kl. I MZ                 0:52:13
  • III m-ce  Dąbrowska Kaja                                            kl. I N                    1:04:72

CHŁOPCY

  •  I m-ce  Werwiński Miłosz                                           kl. I N                    0:29:24
  • II m-ce   Madejski Cezary                                            kl. I L1                   0:29:98
  • III m-ce  Rachoń Dominik                                            kl. I MZ                 0:30:30

STYL GRZBIETOWY         – 50 m

CHŁOPCY

  •  I m-ce   Madejski Cezary                                            kl. I L1                   0:38:35
  • II m-ce   Klasa Maciej                                                    kl. III N                 0:45:16
  • III m-ce  Siardziuk Ivan                                                 kl. III M                 0:49:28

STYL KLASYCZNY             – 50 m

CHŁOPCY

  •  I m-ce    Franciszkiewicz Jakub                                 kl. III E                  0:40:77
  • II m-ce    Bejnarowicz Dominik                                  kl. III E                  0:51:34
  • III m-ce   Klasa Maciej                                                   kl. III N                 0:53:81

STYL MOTYLKOWY         – 50 m

CHŁOPCY

  •   I m-ce   Werwiński Miłosz                                         kl. I N                    0:33:88
  •  II m-ce   Rachoń Dominik                                           kl. I MZ                 0:35:48
  • III m-ce   Klasa Maciej                                                   kl. III N                1:03:34