04
Paź

Konkurs plastyczny oraz konkurs na opowiadanie o tematyce fantasy/ science fiction

Konkurs plastyczny oraz konkurs na opowiadanie o tematyce fantasy/ science fiction

Planujemy zorganizowanie Festiwalu Fantastyki w ZSM na przełomie stycznia/ lutego. Z tej okazji biblioteka szkolna ogłasza konkurs plastyczny o tematyce fantastycznej. Przedstawiamy dwa tematy do wyboru:

  1. Konkurs na najciekawszą okładkę dowolnej książki fantastycznej (również wymyślonej).
  2. Sylwetka ulubionego bohatera fantasy lub science- fiction (książkowego lub filmowego).

Przewidziane są nagrody książkowe

Termin dostarczenia prac do bibliotekido 13 grudnia 2019r.

Ogłaszamy również konkurs na najciekawsze opowiadanie o tematyce fantasy/ science- fiction. Mogą w nim wziąć osoby, które przystąpiły do konkursu „Storytelling- stwórz opowieść”. Należy wtedy zaznaczyć, że jest to opowiadanie o tematyce fantasy- science fiction.

Przewidziane są nagrody książkowe.

Termin dostarczenia prac do biblioteki-  do końca listopada 2019r.

Serdecznie zapraszamy!

Aneta Gonerska, Krystyna Kordel