24
Sie

Konsultacje dla uczniów i maturzystów

Konsultacje dla uczniów i maturzystów

Harmonogram konsultacji dla maturzystów

Większość konsultacji będzie odbywać się on-line w MS Teams na kanałach wykorzystywanych wcześniej do prowadzenia zajęć. Przed zajęciami należy skontaktować się z nauczycielami w Teamsie przy pomocy zakładki „Czat” celem ustalenia zakresu tematycznego.

Lp. Nazwisko Imię Konsultacje
dla klas I-III
Konsultacje dla klas maturalnych
1 Adamski Mirosław środa, 11:00
2 Baruchowski Marcin
3 Bazylewicz Jarosław czwartek,13:00-14:00
4 Bielenkiewicz Barbara poniedziałek, 14:50-15:50
5 Błażejczak Jacek
6 Brogowska Bogumiła wtorek, 14.30-15:30 środa, 10:30-11:00
7 Celigowska Ewa wtorek, 8:00-09:00 wtorek, 8:00-09:00
8 Cichosz Joanna czwartek, 14:30-15:10
9 Czernis Barbara poniedziałek,13:00-13:40  środa,  9:40-10:20
10 Dalla Bella Małgorzata czwartek, 13:40-14:40
11 Dombrowska Agnieszka ­ klasy 1 po SP – poniedziałek, 15:00-15:30

­ klasy 1 po Gim. – poniedziałek, 15:30-16:00

­ klasy 1 BS– poniedziałek, 16:00- 16:30

12 Dombrowski Ryszard
13 Duziak Stanisław on-line – środy, 17:00-18:30

na terenie  ZSM  2.06 i 4.06 godzina podana zostanie w późniejszym terminie

14 Filip Ewa środy, 16:30 – 17:30
15 Freda Dorota wtorek, 9:00-10:00
16 Gołuńska Jolanta
17 Góźdź Aleksandra na terenie  ZSM – środa, 11:00-12:00
18 Grabowska Joanna na terenie  ZSM – środa, 10:00-11:00
19 Grabowski Wojciech
20 Gronau Karolina na terenie  ZSM – środa, 10:30-11:30
21 Kapitańska Joanna środa, 14:00-15:00
22 Klassen Małgorzata
23 Kleniewski Przemysław piątek, 13:40-14:20
24 Kłusek-Gąsiorowska Monika OŚM – środa, 16:00

biologii – środa, 16:30

25 Kowalska Anna
26 Kozieł Joanna środa,14:20 – 14:50
27 Kraszewski Adam piątek, 15:00-16:00
28 Kulik Justyna środa, 13.00-14.00
29 Laskowska Beata środa, 10.20-11.20
30 Lempke Krystyna piątek, 17:00-18:00
31 Lis Wioletta
32 Litwicki Maciej poniedziałek, 14:00-14:30
33 Marszałkiewicz Monika poniedziałek, 11:00 poniedziałek, 11:00
34 Michalak Joanna poniedziałek, 19:00
35 Michalska Ewa piątek, 11:40 czwartek, 10:20
36 Mont Beata środa, 14:05-14:35
37 Piotrowska Elżbieta
38 Piskorz-Połubok Aneta środa, 15:00-16:00
39 Plewiński Rafał
40 Pokojska Magdalena  środa, 8:30-9:00
41 Prokop Leokadia na terenie ZSM – środa, 10:30 -11:30
42 Przanowska-Zaremba Mirosława – 1 NE, 1NEg – piątek – dziewiąta godzina lekcyjna

– 2 MZ – wtorek – szósta godzina lekcyjna

środa – trzecia godzina lekcyjna
43 Przybyt Adam
44 Puzdrowska Karina wtorek, 13:00-13:30 środa, 9:00-10:10
45 Saletnik Katarzyna czwartek, 14:00-15:00 piątek 9:00-10:00
46 Saletnik Piotr wtorek, 15:00-15:40
47 Skiba Kazimierz piątek – 4 lekcyjna piątek – 4 lekcyjna
48 Skibniewska Anna poniedziałek, 14:00-15:00
49 Spławnik Jolanta środy, 18;00-19:00
50 Stefańska Marcelina poniedziałek, 15:00
51 Stolarczyk Agnieszka środa, 6 godz. lekcyjna
52 Strzelczyk Adriana Wtorek, 19:00
53 Szajdzińska Ewa wtorek, 17:00-18:00
54 Szałkowska Iwona chemia środa

­ klasy po SP – 15:00-15.30

­ klasy po Gim. – 15:30-16:00

informatyka czwartek

­ klasy po SP – 15:00-15.30

­ klasy po Gim. – 15:30-16:00

55 Szkodo Hanna wtorek, 13.00-13.30
56 Szołucha Magdalena środa, 15:00-16:00
57 Szparaga Krzysztof
58 Szreder-Bronka Sylwia na terenie ZSM – środa, 16:05 – 16:50 online – 27.05.2020, 15:15-16:00

na terenie ZSM -03.06-2020r. 15:15-16:00

59 Szwarc Marek na terenie ZSM – termin zostanie umieszczony w kalendarzu ms teams
60 Świder Leszek
61 Tomczak Krzysztof
62 Tomczak Ryszard piątek, 12:30-13:30
63 Turzyńska Irena poniedziałek, 10:20
64 Urbaniak-Grabowska Beata poniedziałek, 16.00-17.00 poniedziałek, 15:00-16:00
65 Warsocka Renata
66 Więckowski Leszek
67 Wojnowski Tomasz
68 Zdziarska Beata czwartek, 12:20-12:50, piątek, 11:00-11:30
69 Zielke Dariusz
70 Zymkowska Krystyna środa, 14:30-15:30 poniedziałek, 9:00- 10:00