08
Wrz

Filip Siekliński, uczeń klasy I NEg laureatem Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Filip Siekliński, uczeń klasy I NEg laureatem Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Filip Siekliński, uczeń klasy I NEg został laureatem Wielkiego Maratonu Czytelniczego, zdobywając 112/126 punktów w Wielkim Maratonie Czytelniczym, zorganizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku, konkursie o randze ogólnopolskiej, zajmując tym samym jedno z najwyższych miejsc.

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody będą do odebrania w dniu  zakończenia roku szkolnego, 26 czerwca 2020r.

Pozostali uczniowie ZSM, którzy wytrwali do końca w Maratonie to: Emil Kozioł z kl. I Lg zdobywając 86 punktów oraz  Dawid Curzytek z klasy I MZg – 72 punkty. Gratulujemy wytrwałości i pasji czytelniczej oraz zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.

Aneta Gonerska

nauczyciel- bibliotekarz