13
Paź

Bezpłatna pomoc w nauce dla uczniów cudzoziemców/ БЕСПЛАТНАЯ ПОМОЩЬ В ОБУЧЕНИИ ДЛЯ ДЕТЕЙ С ОПЫТОМ МИГРАЦИИ

Bezpłatna pomoc w nauce dla uczniów cudzoziemców/ БЕСПЛАТНАЯ ПОМОЩЬ В ОБУЧЕНИИ ДЛЯ ДЕТЕЙ С ОПЫТОМ МИГРАЦИИ
 Nie wiesz jak odrobić zadanie domowe? Nie rozumiesz treści polecenia? A może potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do sprawdzianu? Fundacja Instytut Równowagi Społeczno- Ekonomicznej  oferuje BEZPŁATNĄ POMOC W NAUCE DLA DZIECI Z DOŚWIADCZENIEM MIGRACJI Chętnie Ci pomożemy! CZEKAMY NA CIEBIE:
*W KAŻDY PONIEDZIAŁEK I ŚRODĘ W GODZ. 16:00-18:00 W EUROPEJSKIM CENTRUM SOLIDARNOŚCI W GDAŃSKU (PLAC SOLIDARNOŚCI 1), III PIĘTRO, SALA3.35
* W KAŻDY WTOREK I CZWARTEK W GODZ.15:30-17:30 W DOMU SĄSIEDZKIM JAŚKOWA 7 (UL. JAŚKOWA DOLINA 7, GDAŃSK WRZESZCZ) Nie musisz się wcześniej zapisywać.Po prostu przyjdź, jeśli chcesz z nami odrobić zadanie domowe.Przynieś zeszyt i książki z przedmiotu, z którego masz pytania oraz długopis.W przypadku pytań proszę dzwonić na numer: 570 660 216, Zaczynamy już 5 października!
БЕСПЛАТНАЯ ПОМОЩЬ В ОБУЧЕНИИ ДЛЯ ДЕТЕЙ С ОПЫТОМ МИГРАЦИИ
Мы будем рады помочь вам! МЫ ЖДЕМ ВАС:
*В ПОНЕДЕЛЬНИК И СРЕДУ С 16:00 ДО 18:00 В ЕВРОПЕЙСКОМ ЦЕНТРЕ СОЛИДАРНОСТИ В ГДАНЬСКЕ (PLAC SOLIDARNOŚCI 1), ТРЕТИЙ ЭТАЖ, ЗАЛ 3.35
*ВО ВТОРНИК И ЧЕТВЕРГ В 15:30-17:30 В DOM SĄSIEDZKI JAŚKOWA 7 (УЛ. JASKOWA DOLINA 7, GDAŃSK WRZESZCZ) Вам не нужно подписываться заранее. Просто приходи, если хочешь сделатьдомашнее задание с нами. Принесите тетрадь и книги по предмету, с которым у вас есть проблемы,и ручку.По вопросам звоните по телефону:570660216