19
Lut

Zmiana terminu próbnego egzaminu maturalnego

Zmiana terminu próbnego egzaminu maturalnego

Informujemy, nastąpiła zmiana próbnego egzaminu maturalnego.

Egzamin odbędzie się w dniach 8-11 marca 2021r. i rozpoczynać się będą o godz. 9.00. Prosimy zdających o przybycie do szkoły na godz. 8.30. W dniach 8-10 marca uczniowie będą pisać egzaminy na poziomie podstawowym (j. polski, matematykę i j. angielski), a 11 marca odbędzie się egzamin z jednego wybranego przez uczniów przedmiotu na poziomie rozszerzonym. Na pocztę mailową uczniów (maile z dziennika lekcyjnego) wysłany został formularz wyboru tego przedmiotu.

Osoby, które nie wybiorą żadnego przedmiotu, będą miały obowiązek uczestniczenia w lekcjach. Termin deklaracji przedmiotu rozszerzonego został przedłużony do czwartku 24 lutego do godz. 23.55.

Uczniowie, którzy ze względu stan zdrowia lub brak możliwości dotarcia na te egzaminy proszeni są przesłanie mailowe informacji na adres p.saletnik@zsm.edu.gdansk.pl.

W związku z pandemią termin egzaminu może ulec zmianie.