22
Cze

Erasmus+ otwiera umysły, zmienia życie!

Erasmus+ otwiera umysły, zmienia życie!

erasmus+

Skorzystaj z szansy na czterotygodniowy pobyt i staż zawodowy w słonecznej hiszpańskiej Andaluzji i zgłoś akces do projektuKurs na port w Maladze.

 Komisja Rekrutacyjna ogłasza dodatkowy nabór do pierwszej edycji projektu.

Staż zawodowy odbędzie się w ramach Twojej praktyki zawodowej, a zatem będziesz zwolniony z odbywania praktyki zawodowej w ramach programu szkolnego i zyskasz 4 tygodnie wolnego czasu w następnym roku szkolnym.

W ramach dofinansowania z programu PO WER  (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój) otrzymujesz wsparcie finansowe, które zapewni m.in.:

podróż samolotem w obie strony w kierunku Warszawa- Malaga, zakwaterowanie w czystym i przytulnym pokoju, opiekę nauczycieli ZSM, wyżywienie HB, karnet na dojazdy na praktykę, opiekę tutora podczas stażu, program kulturowy, który uwzględnia zwiedzanie Andaluzji.

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje i umiejętności w języku polskim i angielskim: Europass Mobilność oraz certyfikat ECVET, które mogą być trampoliną w karierze zawodowej, niekoniecznie wybranego zawodu, bowiem certyfikaty asygnowane przez Narodową Agencję w Warszawie, potwierdzą także Twoje kompetencje miękkie pożądane przez pracodawców na całym świecie.

Oferta dotyczy uczniów klas o profilu hotelarskim, spedycyjnym i logistycznym , zarówno ponadgimnazjalnych, jak i ponadpodstawowych.

Termin mobilności 25.06.2022- 23.07.2022

Zgłoszenia przyjmuje Adriana Strzelczyk i Ewa Celigowska do końca kwietnia br.