25
Maj

Relacja z obchodów Światowego Dnia Książki w ZSM. Zwycięzca quizu literackiego

Relacja z obchodów Światowego Dnia Książki w ZSM. Zwycięzca quizu literackiego

26 kwietnia 2022r. uczniowie ZSM wzięli udział w obchodach Światowego Dnia Książki, który przypada na dzień 23 kwietnia i jest  obchodzony, zwłaszcza w Katalonii poprzez obdarowywanie innych książkami, a kobiet dodatkowo czerwonymi różami. Nasi uczniowie we wtorek wzięli udział w bibliotece w loterii książek i innych nagród i rozwiązywali quiz literacki. Kilkanaście dziewcząt otrzymało czerwone róże. Każdy został obdarowany książką lub inną wylosowaną przez siebie nagrodą.  Zwycięzcą quizu został Filip Siekliński z klasy 3 NEG, który otrzyma nagrodę książkową. Wręczenie nagrody odbędzie się 29 kwietnia (w piątek) o godz. 11.15 w bibliotece. Gratulujemy!

Dziękuję uczniom za udział w zabawie, a nauczycielom za pomoc i wsparcie.

Aneta Gonerska