04
Maj

Filip Siekliński z klasy 3 NEG laureatem wielkiego maratonu czytelniczego

Filip Siekliński z klasy 3 NEG laureatem wielkiego maratonu czytelniczego

W roku szkolnym 2021/2022 kilkoro uczniów ZSM wzięło udział w Wielkim Maratonie Czytelniczym dla szkół ponadgimnazjalnych, zatyt. „Na literackim szlaku”. Troje dotarło do końca: Filip Siekliński z klasy 3 NEG, zdobywając najlepszy wynik w szkole i jeden z najlepszych ze wszystkich uczestników konkursu wojewódzkiego, w którym uczestniczą również uczniowie z innych województw. Zdobywając 109 punktów na 126 możliwych do zdobycia, otrzymał tytuł laureata. Pozostali uczniowie to: Aleksandra Pakuła z klasy 4 L2 oraz Dawid Curzytek z klasy 3 MZG.

Serdecznie gratulujemy i zapraszam za rok do udziału w maratonie!

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się w dniu 14 czerwca o godz. 11.15 w Europejskim Centrum Solidarności.

Aneta Gonerska