ORGAN PROWADZĄCY

GDAŃSK

WYDZIAŁ ROZWOJU SPOŁECZNEGO MIASTA GDAŃSKA

ORGANIZACJE, STOWARZYSZENIA I  INSTYTUCJE SAMORZĄDOWE

um
URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
PP
„PRACODAWCY POMORZA”
Rada dzielnicy nowy port

UCZELNIE WYŻSZE

                     
AKADEMIA MORSKA w GDYNI
     awf ncż
  NARODOWE CENTRUM ŻEGLARSTWA
AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
W GDAŃSKU
wmpg
  WYDZIAŁ MECHANICZNY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
WPIAUG
Wydział Prawa i Administracji
– Uniwersytet Gdański
wsl
WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI W POZNANIU
WSB
WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA
W POZNANIU

PARTNERZY – OPIEKUNOWIE KLAS PATRONACKICH

DCT
DCT Gdańsk SA
Patronat nad klasami kształcącymi się
w zawodzie technik eksploatacji portów i teminali
zg
ŻEGLUGA GDAŃSKA Sp. z o.o
Patronat nad klasami kształcącymi się
w zawodzie technik żeglugi śródlądowej
wuz
„WUŻ” Port and Maritime Services Ltd Sp. z o.o.
Patronat nad klasami kształcącymi się
w zawodzie technik nawigator morski

Lista podmiotów współpracujących z Zespołem Szkół Morskich w Gdańsku w ramach praktyk zawodowych:

  1. Auto Diesel Transport Spedycja, Trutnowy 4a, 83-020 Cedry Wielkie
  2. BLG AutoTerminal Gdańsk Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 20, 80-542 Gdańsk
  3. BPS Business Pack Service, ul. Grunwaldzka 209, 80-266 Gdańsk
  4. Hartwig Gdynia S.A., 81-369 Gdynia, ul. Śląska 47
  5. Cargofruit Sp. z o.o., 80-542 Gdańsk, ul. Przemysłowa 20
  6. Centralne Muzeum Morskie – statek Dar Pomorza, Al. JP II, Gdynia
  7. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w GdańskuCentrum Kształcenia Praktycznego Nr 1 w Gdańsku, ul. Sobieskiego 90, 80-843 Gdańsk
  8. DCT GDAŃSK S.A., 80-601 Gdańsk, ul. Kontenerowa 7
  9. Dział Armatorski Akademia Morska w Gdyni, ul. Morska 83, 81-225 Gdynia
  10. ERONTRANS Agencja Celna Sp. z o.o., Aleja Solidarności 1C, 81-336 Gdynia
  11. ERONTRANS Sp. jawna, 83-000 Pruszcz Gdański, ul. Grunwaldzka 64b
  12. Hotel Hanza, ul. Tokarska 6, 80-888 Gdańsk
  13. Hotel Hilton, ul. Targ Rybny 1, 80-838 Gdańsk
  14. Hotel Lival, ul. Młodzieży Polskiej 10/12, 80-512 Gdańsk
  15. Hotel Sheraton, ul. Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot
  16. Liga Obrony Kraju – Gdański Klub Morski, ul. Tamki 19a, Gdańsk 80-627
  17. Marine Projects Ltd. Sp. z o.o. – Stocznia Conrad S.A., Sienna 45, 80-605 Gdańsk
  18. Multi-Trans Tomasz Wilusz, ul. Władysława Świechockiego 2C/21, 80-041 Gdańsk
  19. Narodowe Centrum Żeglarstwa AWFiS, Stogi 21,80-642 Gdańsk
  20. Novotel Marina, ul. Jelitkowska 22, 80-342 Gdańsk
  21. OBI Superhobby Dom i Ogród Sp. z o.o., ul. Złota Karczma 26, Gdańsk 80-298
  22. Ośrodek Szkolenia Ratowniczego Fundacji AM Gdynia, Skwer Kościuszki 13, 81-370 Gdynia
  23. Panalpina Polska Sp.z.o.o. Oddział Gdynia, ul. 10 Lutego 16, 81-364 Gdynia
  24. PEKO Spedycja Międzynarodowa W. Jankowski, P. Stachura, Spółka Jawna, ul. Miałki Szlak 4/8, 80-717 Gdańsk
  25. PHU DEPO Sp. z o.o., ul. Kasztanowa 9, 80-540 Gdańsk
  26. PIKA Sp. z o.o., ul. Spadochroniarzy 7, 80-83 Gdańsk
  27. POLCARGO – Rzeczoznawstwo i Kontrola Towarów Spółka z o.o. w Gdańsku, Władysława IV 13 B, 80-547 Gdańsk
  28. Polska Żegluga Bałtycka S.A., 78-100 Kołobrzeg, ul. Portowa 41
  29. Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o., 80-369 Gdańsk, ul. Słowackiego 200
  30. Przedsiębiorstwo Usług Morskich „Żegluga Gdańska” Ltd. Sp. z o.o., ul. Pończoszników 2, 80-830 Gdańsk
  31. Remontowa Shipbuilding S.A, ul. Swojska 8, 80-958 Gdańsk
  32. RHENUS PORT LOGISTICS, 80-542 Gdańsk, ul. Na Zaspę 3
  33. SARENS POLSKA Sp. z o.o. Oddział Gdańsk, ul. Tarcice 14 80-718 Gdańsk
  34. SMART TRANS Sp. Jawna, ul. Polska 13A, 81-339 Gdynia
  35. WUŻ Port and Maritime Services Ltd z o.o., 80-547 Gdańsk, ul. Przemysłowa 4
  36. Zarząd Morskiego Portu Gdańsk, 80-547 Gdańsk, ul. Zamknięta 18