Rok szkolny 2017/2018

LP. NAZWISKO I IMIĘ RODZAJ ZAJĘĆ TERMIN REALIZACJI
DZIEŃ/GODZINA
1. ADAMSKI MIROSŁAW ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z FIZYKI ŚRODA 17.00
2. CZERNIS BARBARA PRZYGOTOWANIE DO MATURY Z J.POLSKIEGO PONIEDZIAŁEK 15.15
3. DOMBROWSKI RYSZARD PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ZAWODOWEGO-TECHNIK MECHANIK PONIEDZIAŁEK 8.00
4. DUZIAK STANISŁAW PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ZAWODOWEGO-TECHNIK NAWIGATOR MORSKI ŚRODA 7.00

CZWARTEK 8.00

5. GONERSKA AGATA KOŁO CZYTELNICZE NA BIEŻĄCO
6. GÓŹDŹ ALEKSANDRA NORDIC WALKING WTOREK 14.25
7. GRABOWSKA JOANNA ZAJĘCIA FITNESS WTOREK 15.15-16.00
8. KŁUSEK-GĄSIOROWSKA MONIKA KONSULTACJE DLA UCZNIÓW Z BIOLOGII ŚRODA 15.20-16.05
9. KLASSEN MAŁGORZTA SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU NA BIEŻĄCO
10. KOWALSKA ANNA KOŁO MATEMATYCZNE-POZIOM ROZSZERZONY ŚRODA 15.20-16.05
11. KOZIEŁ JOANNA ZAJĘCIA ZALICZENIOWE ZGODNIE Z KONWENCJĄ STCW CZWATEK 15.15—16.00
12. LIS WIOLETA KONSULTACJE Z GEOGRAFII PIĄTEK 15.20-16.05
13. LITWICKI MACIEJ PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ZAWODOWEGO-TECHNIK LOGISTYK CZWARTEK 16.05
14. LASKOWSKA BEATA PRZYGOTOWANIE DO MATURY ROZSZERZONEJ

Z J.ANGIELSKIEGO

CZWARTEK 15.00
15. MALOTTKI AGATA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI PONIEDZIAŁEK 14.25
16. MARSZAŁKIEWICZ MONIKA KOŁO FOTOGRAFICZNE NA BIEŻĄCO
17. MICHALAK JOANNA PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ZAWODOWEGO-TECHNIK SPEDYTOR ŚRODA 16.05
18. MONT BEATA PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ZAWODOWEGO-TECHNIK HOTELARSTWA NA BIEŻĄCO
19. NEYMAN-KULCZYŃSKA KATARZYNA KOŁO CZYTELNICZE NA BIEŻĄCO
20. OLKOWSKA MONIKA KONSULTACJE Z J.ANGIELSKIEGO CZWARTEK 9.45-10.30
21. PIOTROWSKA ELŻBIETA PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ZAWODOWEGO-TECHNIK SPEDYTOR NA BIEŻĄCO
22. POKOJSKA MAGDALENA KONSULTACJE Z J.NIEMIECKIEGO ŚRODA 15.15
23. PUZDROWSKA KARINA PRZYGOTOWANIE DO MATURY ROZSZERZONEJ

Z J.POLSKIEGO

WTOREK 14.30-15.30
24. PRZANOWSKA-ZAREMBA M. KONSULTACJE DLA MATURZYSTÓW Z J.ANGIELSKIEGO CZWARTEK 15.15
25. REDLARSKA-TUTAJ ANNA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z J.ROSYJSKIEGO WG.POTRZEB
26. SALETNIK KATARZYNA PRZYGOTOWANIE DO MATURY ROZSZERZONEJ

Z J.POLSKIEGO

ŚRODA, CZWARTEK 15.15
27. SKIBA KAZIMIERZ PRZYGOTOWANIE DO MATURY Z HISTORII
28. SALETNIK PIOTR GAZETKA SZKOLNA/KOŁO INFORMATYCZNE NA BIEŻĄCO
29. SKIBNIEWSKA ANNA KONSULTACJE PRZYGOTOWAWZE DO MATURY PONIEDZIAŁEK 8.00-8.45
30. SOKÓŁ JOLANTA ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI PONIEDZIAŁEK 7.30-8.00

ŚRODA 7.30-8.00

31. STEFAŃSKA MARCELINA KOŁO LOTNICZE ŚRODA 13.35
32. SPŁAWNIK JOLANTA TENIS   STOŁOWY PONIEDZIAŁEK 15.15
33. STOLARCZYK AGNIESZKA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z J.ANGIELSKIEGO WTOREK 14.25
34. STRZELCZYK ADRIANA PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ZAWODOWEGO-TECHNIK  SPEDYTOR WTOREK 15.15
35. SZAŁKOWSKA IWONA WARSZTATY MYDLARSKIE-ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z CHEMII I INFORMATYKI WTOREK 14.00-16.00
36. SZREDER-BRONKA SYLWIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI WTOREK 14.25
37. TURZYŃSKA IRENA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z J.ROSYJSKIEGO PONIEDZIAŁEK 16.05
38. TOMCZAK KRZYSZTOF KOŁO STRZELNICZE WG. POTRZEB
39. TOMCZAK RYSZARD PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ZAWODOWEGO-TECHNIK  NAWIGATOR MORSKI CZWARTEK 15.20

PIĄTEK 15.20

40. WALICKA EWA KOŁO FOTOGRAFICZNE NA BIEŻĄCO
41. WOJNOWSKI TOMASZ KOŁO HISTORII NIEOCZYWISTEJ CZWARTEK 15.20
42. ZDZIARSKA BEATA PRZYGOTOWANIE DO MATURY ROZSZERZONEJ

Z J.ANGIELSKIEGO

CZWARTEK 15.20
43. ZIELKE DARIUSZ PIŁKA NOŻNA WG. POTRZEB
44. ZYMKOWSKA KRYSTYNA KONSULTACJE Z MATEMATYKI WTOREK 16.00