Rok szkolny 2016/2017

Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Termin realizacji (dzień, godzina)
 Adamski Mirosław  Zajęcia dodatkowe z fizyki  wtorek – 17.00
 Celigowska Ewa  Konsultacje maturalne z geografii  środa – 7.00
 Cichosz Joanna  Konsultacje dla klasy IV L  czwartek – 14.30
 Dombrowska Agnieszka  Zajęcia wyrównawcze z historii  środa – 15.15
 Dombrowski Ryszard  Symulator siłowni okrętowej  środa – 14.30 – 16.05
 Duziak Stanisław  Zaliczanie nieobecności na przedmiotach konwencyjnych morskich  środa – 7.00

czwartek – 7.00

 Gronau Karolina  Atletyka terenowa  piątek – 8.00-8.45
 Gonerska Aneta  Koło czytelnicze  wg potrzeb
 Góźdź Aleksandra  Aerobik – stepy  poniedziałek – 15.00
 Grabowska Joanna  Fitness  poniedziałek – 15.15
 Grzonka Paweł  Konsultacje ze spedycji  poniedziałek- 11.00 – 12.00
 Jachym Małgorzata  Konsultacje z matematyki  wtorek 9.45- 11.00
 Kłusek- Gąsiorowska Monika  Konsultacje z biologii  poniedziałek -14.25
 Kapitańska Joanna  Piłka ręczna  środa – 16.00-17.30
 Klassen Małgorzata  Szkolne Koło TPD nr 74  poniedziałek- 8.00-8.45
 Klein Bożena  Konsultacje z j. niemieckiego  wtorek- 15.15
 Kolesińska- Irga Teresa  Konsultacje z przedsiębiorczości  poniedziałek – 12.25- 13.10
 Korpok Małgorzata  Przygotowanie do egzaminu kl. IV T  poniedziałek 11.40
 Kozieł Joanna  Zaliczanie nieobecności na przedmiotach konwencyjnych morskich  wtorek- 15.15- 16.00
 Kraszewski Adam  Koło filmowe  wg potrzeb
 Laskowska Beata  Konsultacje z j. angielskiego  środa 14.30- 15.15
 Lempke Krystyna  Konsultacje z logistyki  piątek 13.35-14.20
 Lis Wioleta  Konsultacje maturalne z geografii  piątek 10.40- 11.25
 Litwicki Maciej  Konsultacje z logistyki  czwartek 16.00-16.45
 Malottki Agata  Konsultacje z matematyki  poniedziałek -14.20
 Marszałkiewicz Monika  Zajęcia przygotowujące do matury  środa- 9.45-10.40
 Michalak Joanna  Konsultacje ze spedycji  środa- 16.00
 Mont Beata  Kształcenie na odległość – przygotowanie do egzaminu  czwartek- 17.00-18.00
 Neyman- Kulczyńska Katarzyna  Zajęcia wyrównawcze z j. francuskiego  wtorek- 15.20-16.05
 Niedorezo Lidia  Konsultacje z wiedzy o kulturze  piatek- 15.15-16.00
 Olkowska Monika  Konsultacje dla maturzystów  wtorek 12.35-13.20
 Piotrowska Elżbieta  Konsultacje A.28, A.29  poniedziałek 15.15
 Piskorz-Połubok Aneta  Konsultacje z obsługi konsumenta  piątek- 15.20- 16.05
 Prokop Leokadia  Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców  poniedziałek 15.25- 16.05
 Puzdrowska Karina  Konsultacje dla maturzystów z j. polskiego  czwartek- 13.35- 14.20
 Przanowska- Zaremba Mirosława  Konsultacje dla maturzystów z j. angielskiego  czwartek- 15.15
 Redlarska-Tutaj Anna  Konsultacje z j.polskiego i rosyjskiego  poniedziałek 6 lekcja
 Saletnik Katarzyna  Konsultacje maturalne z j.polskiego  poniedzialek 15.15
 Skiba Kazimierz  Koło historyczne  środa – 15.15
 Skibniewska Anna  Zajęcia dla maturzystów z j. polskiego  środa – 11.40- 12.25
 Stefańska Marcelina  Koło lotnicze  wg potrzeb
 Spławnik Jolanta  Tenis stołowy  poniedziałek 15.15
 Stolarczyk Agnieszka  Konsultacje z j. angielskiego  środa- 15.15
 Strzelczyk Adriana  Konsultacje logistyczno- spedycyjne  czwartek 17.00-18.00
 Szałkowska Iwona  Konsultacje z chemii dla klas I  wtorek 12.30- 14.00
 Szołucha Magda  Konsultacje z podstaw hotelarstwa  wtorek 13.35- 14.20
 Szreder- Bronka Sylwia  Konsultacje z matematyki  piątek- 15.20
 Sulżycka Anna  Konsultacje z niemieckiego  poniedziałek- 15.20
 Świder Leszek  Konsultacje przedmiotowe  czwartek -16.00
 Turzyńska Irena  Konsultacje z j. rosyjskiego  wtorek – 15.20
 Tomczak Krzysztof  Szkolne Koło LOK  poniedziałek- 15.30
 Tomczak Ryszard  Przygotowanie do egzaminu zawodowego  wtorek- 15.20
 Torrens Fernando  Konsultacje z j. hiszpańskiego  wtorek- 9.00
 Urbaniak- Grabowska Beata  Konsultacje z matematyki dla maturzystów  środa- 7.15-8.00
 Walkiewicz Henryk  Konsultacje zawodowe  poniedziałek 15.15
 Walicka Ewa  Konsultacje z j. angielskiego  piątek- 8.00- 8.45
 Wojnowski Tomasz  Koło historii nieoczywistej  poniedziałek- 15.20
 Zdziarska Beata  Konsultacje z j. angielskiego  środa- 15.15
 Zielke Dariusz  Piłka nożna  wg potrzeb
 Zymkowska Krystyna  Konsultacje z matematyki  czwartek- 18.00